Chondro BALL - pro ochranu a výživu kloubů, vazů a šlach

Neohodnoceno

Kolagenová koule s Chondroprotektivy, to je kompletní a velmi silná výživa kloubů, vazů a šlach pro psy. Obsahuje ve vysoké míře veškeré stavební složky potřebné pro tvorbu, regeneraci a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů. Nepostradatelný doplněk pro: Štěňata i dospělé psy především středních, velkých a obřích plemen, psy ve vysoké zátěži a psy seniory. Vyživuje kloubní chrupavky, podporuje lubrikaci kloubní tekutiny, předchází problémům s klouby a pomáhá již při vzniklých pohybových potížích u psů. Směs obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce běžně vyskytují.

Složení: směs krmiva hovězí roastbeef a tepelně upravená rýžová mouka, hovězí kolagen hydrolyzovaný, rybí tuk, sušená vejce, moučka z vaječných skořápek, krilová moučka, glukosamin sulfát, MSM, játrový protein, mořská řasa kelpa, vitamín C, chondroitin sulfát

Obsah: 1ks

19 Kč 19 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Chondro BALL - pro ochranu a výživu kloubů, vazů a šlach
Neohodnoceno
vyrn 70355f999afb4dd0d29b6e5028c1854f63f
Novinka

Detailní popis produktu

Dávkování:

Akutně: Při bolestivosti kloubů nebo již poškozených chrupavkách, či u psů ve vysoké zátěži: Na 8 kg hmotnosti psa / 1 ks koule / den. U velkých psů nad 50 kg / 8 ks / den. U malých plemen do 10 kg / 1 kus / den. U starých psů s významně poškozeným kloubním aparátem podávejte trvale akutní dávku. Při akutních problémech platí, že více je lépe.

Preventivně:  1 ks koule / 10 kg / den. Nad 50 kg / 6 ks / den. U velkých a obřích plemen psů je vysoké riziko poškození kloubního aparátu díky jejich hmotnosti, mnohdy i genetice. Tyto velká plemena by měli trvale dostávat kloubní výživu jako doplněk krmiva nejpozději od 6 měsíců života! Stejně takové riziko je i u středních plemen, jsou-li ve vysoké zátěži - sport, výcvik, aj. 

Preventivně podávejte asi 3 - 4 měsíce, poté je možná ( nikoli však nutná ) přestávka na cca měsíc a přípravek opět začněte podávat. U starých psů, štěňat či psů s poškozením chrupavek podávejte stále, bez přestávek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: