Kachna a červený Krill, trainery 8mm - 500g

1 hodnocení

Malé, měkké masové peletky vhodné pro časté odměňování při intenzivním výcviku psa. Průměr je 8mm a délka 6-8mm. Vynikající vařený pamlsek pro psy z přirozených surovin - kachní maso, Arktický krill, rybí vývar, lososová moučka, vejce aj. Vynikající odměna pro psy při výcviku. Nemastí se a dají se nosit v kapse.

Obsah: 500g

199 Kč 199 Kč / 500 g
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Kachna a červený Krill, trainery 8mm - 500g
1 hodnocení

Detailní popis produktu

Složení: Čistá kachní moučka. Arktický krill, lososová moučka, masová moučka hovězí a vepřová. Hovězí lojové škvarky, sušená drůbeží játra. Pohanka a rýže, kukuřičné a pšeničné klíčky, sušená červená řepa, sušená vejce, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, lososový olej. Neobsahuje obiloviny s lepkem a drůbeží maso!

  • Možnosti použití: Výcvikové peletky 8 mm jsou vyvinuty na základě časté poptávky chovatelů a kynologických klubů po drobném pamlsku vhodném pro intenzivní výcvik psů, kdy je třeba psa velmi často odměňovat a nesmí dojít k jeho nasycení, i když se použije hodně kusů.
   • Peletky používejte nejlépe jako odměnu při výcviku malých a středních plemen psů. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově velmi atraktivní doplněk. Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do přiměřeného časového období. Použijte tolik peletek, kolik je nutné k odměně psa.

    Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje. Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším a  jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí. Maximálně může dostat průjem - dle pozřeného množství.

   Doplňkové parametry

   Kategorie: Na výcvik (trainery)
   Hmotnost: 0.5 kg

   Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

   Nevyplňujte toto pole: