Losos a Arktický krill, trainery 12 mm - 500g

Neohodnoceno

Masové peletky vhodné pro časté odměňování při intenzivním výcviku psa. Vařený pamlsek pro psy z přirozených surovin - syrové rybí maso z tresky, Arktický krill, hovězí moučka, lososová moučka, vejce aj. Vynikající odměna pro psy při výcviku. Nemastí se a dají se nosit v kapse.

Trainery nejsou umělě dochucovány ani dobarvovány. Mají proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. 100% potravinářská kvalita všech surovin.

Obsah: 500g

199 Kč 199 Kč / 500 g
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Losos a Arktický krill, trainery 12 mm - 500g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • Složení: Syrové rybí maso z Tresky, Arktický krill, hovězí moučka, lojové hovězí škvarky, hovězí kolagen, vařená pohanka a rýže, lososový protein. Sušená vejce, rybí vývar, pivovarské kvasnice, lososový olej, červená řepa, sušená jablečná dřeň. Neobsahuje drůbeží maso ani obiloviny s lepkem!

  • Charakteristika: Výcvikový pamlsek pro psy je vařená masová směs na základě syrového rybího masa a výběrových masových i rybích mouček. Směs je tvarovaná do kuliček o průměru 12 mm. Obsahuje 75 % živočišných produktů + 10 % pivovarských kvasnic, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné suroviny. Takže hodně masa a málo škrobu. Pamlsek má tmavě červeno-hnědou barvu po použitých surovinách a přirozenou, masitou vůni. Tuto velikost rozkoušou i mini plemena psů. 
  • Použití:  Výcvikové kuličky používejte pouze jako pamlsek nebo odměnu při výcviku psa. Vhodné pro všechny velikosti psů. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj. Denní dávku pro výcvik není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším a jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: