Energy BALL - pro rychlé doplnění energie před a po záteži

Neohodnoceno

Energetická koule je produkt pro rychlé a snadné doplnění energie před zátěži psa, během delšího výkonu a také těsně po výkonu. Podstatně zlepší přípravu psa před zátěží, během delšího výkonu udrží jeho aktivitu a výrazně urychlí jeho rekonvalescenci po akci. Směs je určena pro rychlé obnovení svalového glykogenu při vysokém fyzickém zatížení psa a pro dodání lehce stravitelných proteinů, včetně specifické skupiny aminokyselin určených k ochraně svalových vláken před poškozením při přetížení. Neobsahuje lepek, laktózu, drůbeží bílkovinu, konzervanty, barviva a dochucovadla.

Složení:  maltodextrin, sušená vejce, hydrolyzovaný játrový protein, mikrobiální protein, sušený vaječný žloutek, pivovarské kvasnice, glukóza (dextróza), hydrolyzovaný rybí protein, sójový Lecithin, aminokyseliny BCAA, L-Glutamin, extrudovaná rýžová mouka, mořská řasa kelpa, vitamín C, kurkuma

Obsah: 1ks

19 Kč 19 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Energy BALL - pro rychlé doplnění energie před a po záteži
Neohodnoceno
8f5b2c36912f419f238af7a1509262e9 energeticky pamlsek energy ball pro rychle doplneni energie
Novinka

Detailní popis produktu

Dávkování před zátěží: Na každých cca 8 kg hmotnosti psa / 1 ks energetické koule Energy Ball / v jedné dávce. Hmotnost 1 ks koule = 28 - 30 g. U velkých psů nad 50 kg nedoporučuji příliš překračovat jednorázovou dávku 6 ks koulí - mohli by dostat průjem. Dávkování koulí je třeba ale předem odzkoušet! Psi zvyklí na vysokoenergetickou stravu nemají většinou s velkou dávkou problém. Není třeba ani dodržovat striktně dávkování přesně na gramy, spíš dejte raději trochu více než méně. Podávejte minimálně 1 - 2 dny před výkonem / 2x denně, nejlépe mezi jídly. Poslední dávka cca 30 - 45 minut před startem.

 

Dávkování po zátěži - pro regeneraci: Pro účinné obnovení zásob glykogenu a ochranu svaloviny je důležité, aby byla energetická směs podána max. do 30 minut po ukončení náročné aktivity a pes by měl být cca 2 hodiny bez práce. Těch 30 minut je nutné dodržet pro předejítí hrazení energie z proteinů svalových vláken, které po cca 30 minutách začne, pokud není doplněna glukóza na syntézu glykogenu. Dostupnost psa k vodě musí být vždy samozřejmostí. Pokud by pes nemohl být v klidu a pokračoval by dál v práci, bude energie ze směsi převedena pro přímou potřebu těla a nebude se zásoba glykogenu ve svalech vytvářet. Pak pokračovat viz. "Dávkování v průběhu zátěže".

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: