Kachna a losos, trainery 16mm - 500g

Neohodnoceno

Velké, mekké masové peletky vhodné pro časté odměňování při intenzivním  výcviku psa. Vynikající vařený pamlsek pro psy z přirozených surovin - kachní maso,syrové rybí maso- treska, hovězí moučka, lososová moučka, vejce aj. Vynikající odměna pro psy při výcviku. Průměr 16 mm je ideální jako pamlsek pro velká a obří plemena. Nemastí se a dají se nosit v kapse.

Obsah: 500g

209 Kč 209 Kč / 500 g
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Kachna a losos, trainery 16mm - 500g
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

  • Složení : Výběrová kachní moučka, syrové rybí maso - treska. Hovězí moučka,lososová moučka, lojové hovězí škvarky. Drůbeží játra, hovězí kolagen, extrudovaná pohanka, sušená jablečná dřeň, extrudovaná kukuřice a rýže, pšeničné klíčky, sušená vejce, pivovarské kvasnice, lososový olej. Neobsahuje drůbeží maso! Trainery jsou vyráběné bez barviv, aromat a dochucovadel. Má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách.  Výrobek má tužší, gumovitou konzistenci.

    Denní dávku pro výcvik, však není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa.

    Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při velkém a jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí!

    Charakteristika :  Pamlsek pro psy Kachna s lososem je vařená masová směs, na základě kachního a rybího masa, tvarovaná do kuliček o průměru 16 mm. Směs obsahuje 70 % živočišných produktů + pivovarské kvasnice, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné a zeleninové suroviny. Takže hodně masa a málo škrobu, který pes nepříliš dobře tráví. Pamlsek má tmavě hnědo-červenou barvu a přirozenou, jemnou, masitou vůni po surovinách. Průměr kuliček je 16 mm. Je to ideální velikost pamlsku pro velké psy, aby vůbec věděli, že mají něco v tlamě. Tuto velikost ale rozkoušou i střední plemena psů.

Použití: Výrobek používejte pouze jako pamlsek, či odměnu pro psa! Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna při výcviku, nebo jen k občasnému přilepšení. Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: