Postroj Freemotion

Neohodnoceno

Pohodlný postroj od Non-stopu, který ale zároveň umožní psovi zvětšit rozsah pohybu, aby z každého kroku získal maximum. Ne nadarmo si ho vybírají i šampioni. Navíc padne každému, od kníračů až po vlkodavy.

  • Zcela volné dýchací cesty.
  • Optimálně rozložený tah.
  • Nastavitelná velikost – padne každému psovi.

Freemotion je speciálně vyvinutý postroj, který umožní psovi zvětšit rozsah pohybů a získat tak z každého kroku a z každého odrazu maximum. Postroj psovi netlačí na dýchací cesty a navíc umožňuje nastavení délky, šířky zad a hloubky hrudníku. Freemotion padne každému psovi a respektuje jeho přirozenou stavbu těla. To je důvod proč postroj Freemotion používají i ti nejlepší světoví závodníci.

 

Varianta:
1 690 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Postroj Freemotion
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

 

Jak správně nastavit postroj Freemotion?

Nejprve je třeba nastavit správnou délku zad. Toho docílíme tak, že pomocí dvou popruhů posuneme smyčku, za kterou nás pes tahá (tažný bod), až ke kořeni ocasu. Oba dva popruhy musí být stejně dlouhé, aby se tažný bod neuchyloval k jedné nebo druhé straně. Popruhy po nastavení protáhneme dvakrát ocelovou přezkou, aby se zabránilo jejich vyklouznutí. Nastavení délky zad věnujte zvýšenou pozornost. Chybná délka tažného postroje je častou příčinou únavových zranění u psů.

Elastické popruhy po stranách postroje slouží k tomu, aby nedocházelo k nežádoucímu pohybu tažného bodu. Stojí-li pes v klidu, nastavte je tak, aby byly v povoleném stavu. K jejich natahování dochází až při samotném běhu.

Životnost postroje můžete prodloužit občasným vymácháním ve vlažné vodě.

 

Tabulka velikostí: 

Velikost Otvor pro hlavu Obvod krku
3 35 cm 28-33 cm
4 40 cm 33-36 cm
5 44 cm 36-40 cm
6 48 cm 40-44 cm
7 52 cm 44-48 cm
8 56 cm 48-52 cm
9 60 cm 52-56 cm
10 69 cm 56-62 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: