Protein BALL - pro zlepšení osvalení nebo regeneraci po zátěži

Neohodnoceno

Proteinová koule pro zvýšení příjmu bílkovin a tuku v potravě psa. Ideální pro dlouhodobý výkon, pro ochranu a budování svalové hmoty při velmi intenzivním/silovém tréninku/výkonu psa. Pro regeneraci po výkonu. Při/po vážné nemoci či operaci. Při problémech s příjmem potravy - u starých psů, při zánětech zubů, aj. Při celkovém oslabení psa. Proteinové koule Protein Ball mají průměr 35 mm a jsou určeny pro ochranu a budování svalové hmoty u psů v intenzivní nebo silové zátěži, a to díky dodání lehce stravitelných proteinů, včetně specifické skupiny aminokyselin určených k ochraně svalových vláken před poškozením při přetížení.

Složení: játrový protein - hydrolyzát, krillový protein - hydrolyzát, soubor aminokyselin BCAA, mikrobiální protein, soubor aminokyselin produkujících NO ( oxid dusnatý ), aminokyselina L-Glutamin, rybí tuk, pivovarské kvasnice, moučka z vaječných skořápek, rybí protein LT94, rýžová mouka, lecitin, vaječný žloutek, sušená vejce, mořská řasa kelpa, sladkovodní sinice spirulina, taurin, jablečná vláknina, vitamín C, Beta Glukan, kyselina D-Asparágová, magnesium - organický hořčík z moře, Biodox - probiotikum

Obsah: 1ks

19 Kč 19 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Protein BALL - pro zlepšení osvalení nebo regeneraci po zátěži
Neohodnoceno
c21b1cf732bc5fde8b620d566a7bc49e proteinovy pamlsek protein ball 2
Novinka

Detailní popis produktu

Dávkování:

1.) Pro osvalení psa v aktivním tréninku, při velmi intenzivní zátěži, pro přípravu na dlouhodobý či nárazový silový výkon - pes vážící 25 - 30 kg, krmený masem, podávejte 3 ks Proteinových koulí / 2x denně mezi jídly.Tzn. 2 kusy / 10 kg hmotnosti / den.

U psů zvyklých na vysokoenergetickou stravu je možno přidat ještě 1 - 2 koule navíc - nutno odzkoušet snášenlivost takové dávky, kdy se začne na nižším množství a postupně se dávka zvyšuje. Pro výrazné osvalení psa je třeba přidávat proteiny alespoň 1 - 3 měsíce spolu s tréninkovou zátěží. Pro potřebu nabytí síly před závody alespoň 2 - 4 týdny před startem.

2.) Při vytrvalostních závodech nebo zátěži trvající mnoho hodin až dny ( psi záchranáři, lovečtí psi, maratony, aj.) je nutné přidávat proteiny pravidelně ( cca po 2 hodinách / 1 kus / 8 - 10 kg psa / dávku ) i v jejich průběhu, aby pes neztrácel tolik svalové hmoty spalováním aminokyselin pro potřebu energie. Je také možné podávat např. nižší dávku co 1 hodinu ( 1 kus / 15 kg psa / dávku ) pro stabilnější udržování hladiny energie, např. při celodenní intenzivní zátěži - psi záchranáři, lovečtí psi, závody - maratony, aj. Dávkování je orientační, upravte si jej dle vlastních zkušeností, aktuálních okolních podmínek - léto/zima, aktuálního stavu psa - jak rychle "vadne", aj.

3.) Pro regeneraci po výkonu: Po ukončení dlouhodobé intenzivní zátěže podávejte proteiny až za cca 2 hodiny po jejím ukončení. Ihned po zátěži, max. do 30 minut, podejte energetický doplněk Energy Ball s Maltodextrinem a aminokyselinami pro ochranu svaloviny a obnovu glykogenu ve svalech. Proteiny je důležité podat psovi hlavně na noc před odpočinkem, kdy je regenerace nejúčinější. 1 kus / 8 - 10 kg psa / dávku.

4.) Pro rekonvalescenci nemocných a vysílených psů, např. po chirurgických zákrocích, během vyčerpávající nemoci, kdy vůbec nebo špatně pes přijímá jinou stravu. Pro nalezené, vysílené nebo týrané psy. Při snížené funkci zažívacího traktu nebo u starých psů, kteří nechtějí už příjímat tuhou stravu díky stáří a nechutenství. Nevhodné pro psy s nemocnými ledvinami nebo játry. Je třeba odzkoušet okamžitou snášenlivost psem. Berte v potaz, že je nemocný a vysílený, začněte proto třeba i s poloviční dávkou a tu postupně zvyšujte. Počáteční vysoká dávka u nemocného psa může vyvolat silný průjem a ještě zhoršit jeho stav - zažívací ústrojí nemusí unést tolik koncentrované stravy najednou! Začněte dávkou 1 kus koule / 15 kg psa / dávku, a postupně zvyšte na 1 kus / 10 kg psa / dávku. Podávejte ale spíše dle aktuální potřeby psa, což je nutné vysledovat. U malých psů pod 10 kg dejte jen 1/2 proteinové koule.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: